Rozkład jazdy autobusu
Ważny od 19 września 2023
Kursy autobusu do szkoły:
Na godzinę 7:45:
- Chudaczewko – 6:55
- Mazów – 6:58
- Wilkowice – 7:05
- Nosalin –7:15
- Kłośnik –6:58
- Tyń – 7:00
- Staniewice, kurniki - 7:03
Na godzinę 9:35:
- Mazów– 9:00
- Wilkowice – 9:10
Kursy autobusu ze szkoły:
- 12:35
- 14:20
- 15:45