• #LaboratoriaPrzyszłości

• Czerwiec 2023

• Zajęcia realizowane dzięki sprzętowi zakupionemu z programu Laboratoria Przyszłości
            #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci @LaboratoriaPrzyszłości

Lody! Lody!

Śmietankowe z nutą wanilii, ale przede wszystkim samodzielnie przygotowane przez grupę energicznych cukierników z drugiej klasy. (Nie ma z Nimi nudy! Oj, nie!).

Jeszcze nie wiemy, jak smakują nasze lody, gdyż muszą się dobrze schłodzić.

Tor przeszkód, taniec, śpiew, przesuwanie przedmiotów, rzuty do celu, oto z jakimi zadaniami musiały zmierzyć się nasze roboty. Programowanie to jednak fajna sprawa!

Podczas zajęć fotograficznych uczniowie wykonali sesję fotograficzną zdrowej sałatki owocowej, którą sami wykonali. Uczniowie za pomocą lamp oświetleniowych (parasolek)  ukierunkowywali światło w pożądanym kierunku, dzięki temu światło delikatnie rozprasza się sprawiając, że jest bardziej miękkie i naturalne. Pozbywamy się ostrych cieni na oświetlanym obiekcie. Scena jest dobrze oświetlona, cienie delikatne, a obiekt zachowuje swój trójwymiarowy wygląd.