• Zajęcia realizowane dzięki sprzętowi zakupionemu z programu Laboratoria Przyszłości

• #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci @Laboratoria Przyszłości

Podczas zajęć kroju i szycia uczniowie klasy 4 uszyli maskotki dla młodszego rodzeństwa oraz woreczki na drobiazgi.

Coraz bliżej święta...., więc trzeba się do nich przygotować! Nasze zdolne kuchareczki nauczyły się, jak zrobić tradycyjną "imieninową" sałatkę jarzynową. Na święta jak znalazł!

Pyszne, gorące i chrupiące własnoręcznie przygotowane zapiekanki, "zapieksy" w różnych kształtach i rozmiarach.

Miało być fit...ale wyszło na bogato.

Lekcja fotografii w grupie przedszkolnych "Żabek". Przybliżenie zawodu fotografa,  bardzo atrakcyjne i praktyczne zajęcia.

Klasa 2 przypoimniała sobie najważniejsze informacje dotyczące robotów Dasha i Dota. Następnie w ramach doskonalenia umiejętności sterowania robotami, ustawili tor przeszkód i próbowali go pokonać. Choć tor wydaje się łatwy, to przeprowadzenia przez niego Dasha już nie. Jednak wszyscy dali radę!

Uczestnicy zajęć  elektroniki rozwijali myślenie przyczynowo – skutkowe, kompetencje miękkie (umiejętność pracy zespołowej, logiczne, algorytmiczne myślenie). Kierowali pociągiem za pomocą kolorowych nakładek oraz aplikacji Intelino.
        Zmieniali kod, jeśli pociąg reaguował niezgodnie z poleceniem (debugowali).