• Sprzęt prezentowany na zdjęciach zakupiony został przez Szkołę Podstawową w Staniewicach w ramach programu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci @Laboratoria Przyszłości

Pierwsze próby druku 3D z użyciem Flashforge Adventure 4. Halloween coraz bliżej :)

Wnętrze ludzkiego ciała, budowa i działanie ludzkich narządów to zadania biologów. Uczniowie wykorzystując wirtualne okulary oraz specjalne oprogramowanie przenoszą się w głąb ludzkiego ciała. Wykorzystanie okularow na lekcji to doskonała pomoc dydaktyczna. Droga krwinki czerwonej, transport tlenu, budowa serca czy płuc oraz poznanie wnętrza ludzkiego ciała, poruszanie się po nim wirtualnie stanowi nieodzownym element każdej lekcji biologii.

Czas na slalom gigant. Uczestnicy zajęć z robotyki wraz z robotem Dashem pokonują zbudowany własnoręcznie tor slalomem. Początki były trudne ale dali radę!

Przy użyciu maszyn do szycia z projektu Laboratoria Przyszłosci powstają kolejne projekty.
        Krojenie i zszywanie idzie coraz lepiej.

Podczas zajęć fotograficznych uczniowie tworzą małe dzieła sztuki, pełne emocji, ekspresji i wrażliwości. Uczą się nie tylko posługiwać aparatem fotograficznym lecz również zdobywają wiedzę: czym jest kadrowanie, odpowiednie ustawienie światła, przesłona.