• Przedszkole

• Szanowni Rodzice!

Bardzo troszczymy się o Wasze dzieci  i  Was drodzy Rodzice.

Musimy szukać nowych rozwiązań na sytuacje problemowe. Nie jest nam łatwo, jednak przed nami nowe wyzwanie, z którym musimy sobie poradzić.
            Dzieci w przedszkolu „uczą się” świata poprzez zabawę.
            W tym miejscu oraz poprzez grupowy mailing będziemy zamieszczać propozycje materiałów i możliwe formy ich realizacji przez Wasze dziecko w domu.

Nasi nauczyciele zawsze chętnie odpowiedzą na nurtujące Was pytania. Zawsze  możecie napisać do nas na adresy podane w zakładce KONTAKT

Pamiętajmy, że dziecko ma prawo być zmęczone, odmówić wykonania danego zadania.
            Zapytajmy wtedy: A na co masz ochotę? Co chcesz teraz robić?
            Pozwólmy wybierać.
            Dziecko świetnie rozwija się, nawet wtedy, gdy z klocków buduje cały dzień.
            Zachęcajmy do sprzątania, pielęgnujmy higienę, pozwólmy też na to, aby dziecko samo kreowało swoją zabawę. Jeżeli jest taka możliwość wyjdźmy z dzieckiem na podwórko. Unikajmy jednak kontaktów z innymi dziećmi i dorosłymi, zgodnie z zaleceniami adekwatnymi do obecnej sytuacji.

Bądźcie zdrowi i uważajcie na siebie! Do zobaczenia!

Z poważaniem dyrektor Szkoły Podstawowej w Staniewicach

Bogumiła Roman- Struś