Menu

liczba odwiedzin: 376433
 • Wirus Świrus ... i cała reszta

  We wtorek. 29 maja uczniowie klas I -  IV uczestniczyli w przedstawieniu teatralnym w Sławnie pt."Wirus Świrus ...  i cała reszta".

  Bajka „Wirus Świrus i cała reszta” jest zarówno klasyczną baśnią, której bohaterowie przeżywają rozliczne i niezwykle wciągające młodego widza przygody, jak i – ze względu na tematykę – bardzo współczesną przypowieścią pedagogiczną dotyczącą niebezpieczeństw związanych z plagą dzisiejszych czasów: uzależnieniem od technologii.

  I chociaż akcja „Wirusa Świrusa…” toczy się wewnątrz nowoczesnego telefonu komórkowego (przedstawionego jako królestwo zamieszkałe przez zainstalowane w nim programy) to jednak jej głównym bohaterem pozostaje dziecko – właściciel owego telefonu.

  Oto do królestwa władcy telefonu Imperatora Sam-Dzunga przybywa zły bohater Wirus, któremu przy pomocy sprytu i kłamstw udaje się zdobyć władzę nad programami zainstalowanymi w telefonie, którego właścicielem jest ośmioletni Piotruś. Od tej chwili wspomniane programy mają tylko jedno zadanie: zmuszać Piotrusia do nieustannego używania telefonu. Dziecko przestaje jeść, spać, uczyć się i bawić, zaczyna okłamywać swoją mamę. Innymi słowy: jego zachowanie zaczyna zdradzać wszystkie elementy uzależnienia od telefonu komórkowego. Plan Wirusa jest bardziej przerażający: chce, żeby program uzależniający dzieci  dostał się drogą internetową do innych telefonów, których używają miliony dzieci na całym świecie.

  Kiedy sytuacja wydaje się beznadziejna na ratunek Piotrusiowi i innym dzieciom wyruszają trzy niepozorne, nigdy nie używane programy. Wejdą one do świata rzeczywistości wirtualnej i po przeżyciu emocjonujących i groźnych przygód uratują zarówno telefon jak i samego Piotrusia (oraz inne dzieci) od złego wpływu Wirusa Świrusa.

  Bajka „Wirus Świrus" w ostatniej części niesie ze sobą także inne przesłanie: przyjaźń, miłość i gotowość do poświęceń to wartości, dzięki którym można pokonać zło tego świata.

  Janina  Perełka

  Wirus Świrus ... i cała reszta - Obrazek 1

   

 • Kolejne podium Gabrysi

  Dnia 23 maja 2018r. odbyła się IV edycja Gminnego Konkursu Języka Angielskiego ‘Learn By Singing’. Jak co roku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem i wzięło w nim udział wielu uczestników. Z roku na rok, poziom śpiewanych utworów jest coraz wyższy. Uczniowie prezentują swoje umiejętności językowe i wokalne wybierając ambitny repertuar i wzbogacają swój występ ciekawym strojem i choreografią.

  Nasza wychowanka, uczennica klasy VII, Gabriela Zwolan zaprezentowała nastrojową piosenkę Bruno Mars’a ‘When I was your man’. Występ Gabrysi wzruszył publiczność do łez, a Jury przyznało jej wysokie II - gie miejsce. Jesteśmy dumni z odwagi i talentu naszej uczennicy i życzymy jej dalszych sukcesów w kolejnych edycjach konkursu.

  Agnieszka Knitter

 • Ptaki, ptaszki, ptaszęta polne…

  11 maja odbył się 50 jubileuszowy  powiatowy konkurs recytatorski Ptaki, ptaszki, ptaszęta polne organizowany przez Miejską Bibliotekę im. Agnieszki Osieckiej w Darłowie.

  Do konkursu przystąpiły dzieci z placówek oświatowych z gmin: Darłowo, Darłowo miasto, Postomino oraz Malechowo.

  W gronie reprezentantów Gminy Postomino znaleźli się nasi uczniowie – Laura Lisek z klasy II i Paweł Cybul z klasy V.

  Poziom przygotowania uczestników był niezwykle wysoki. Laura i Paweł, jak przystało na doświadczonych recytatorów  zaprezentowali się znakomicie. Gratulujemy udanych występów!

   

  Dagmara Herman – Kisielowska

  Renata Zbyszyńska

  Ptaki, ptaszki, ptaszęta polne… - Obrazek 1

  Ptaki, ptaszki, ptaszęta polne… - Obrazek 2Ptaki, ptaszki, ptaszęta polne… - Obrazek 3

 • List Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej

  Warszawa, 18 maja 2018 r.

   

  Szanowni Rodzice i Opiekunowie Uczniów klas VII szkoły podstawowej
  oraz klas II gimnazjum,

   

  wdrażanie kolejnych etapów reformy edukacji wiąże się z naturalnymi i zrozumiałymi pytaniami oraz wątpliwościami. Jedną z takich kwestii jest organizacja naboru na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i klas szkół ponadgimnazjalnych. Wówczas o przyjęcie będą ubiegali się pierwsi absolwenci 8-letniej szkoły podstawowej oraz ostatniej klasy gimnazjum.

   

  Pragnę przypomnieć, że postępowania rekrutacyjne dla tych dwóch grup uczniów zostaną przeprowadzone oddzielnie, według odrębnych kryteriów rekrutacyjnych. Jednocześnie podkreślam, że absolwenci szkół podstawowych i gimnazjów nie będą rywalizowali ze sobą o te same miejsca. Będą oni ubiegać się o przyjęcie do innych typów szkół.

   

  Uczniowie kończący VIII klasę szkoły podstawowej mogą zostać przyjęci do 4-letniego liceum ogólnokształcącego, 5-letniego technikum lub 3-letniej branżowej szkoły I stopnia. Z kolei absolwenci ostatniej klasy gimnazjum mogą ubiegać się o miejsce w 3-letnim liceum ogólnokształcącym, 4-letnim technikum lub w 3-letniej branżowej szkole I stopnia. Pragnę podkreślić, że obie te grupy będą realizowały odrębne programy nauczania.
   

  Szkoły i samorządy przygotowują się do przyjęcia od 1 września 2019 r. większej liczby kandydatów. Jak wynika z analizy przeprowadzonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, zwiększenie liczby klas I nie spowoduje istotnych problemów związanych z zapewnieniem odpowiedniej liczby sal lekcyjnych.

  Przypomnę również, że postępowanie rekrutacyjne będzie obejmowało m.in. następujące kryteria:

  • wyniki egzaminu ósmoklasisty albo egzaminu gimnazjalnego,
  • oceny (na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej albo gimnazjum) z języka polskiego i z trzech obowiązkowych zajęć edukacyjnych ustalonych przez dyrektora szkoły przeprowadzającego rekrutację,
  • świadectwo ukończenia szkoły podstawowej albo gimnazjum z wyróżnieniem,
  • szczególne osiągnięcia wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej albo gimnazjum.

   

  W przypadku dodatkowych wątpliwości do Państwa dyspozycji pozostają dyrektorzy szkół i kuratorzy oświaty. Od 1 września br. we wszystkich kuratoriach zostaną utworzone punkty informacyjno-konsultacyjne, w których rodzice uczniów obecnych klas VII szkoły podstawowej oraz klas II gimnazjum uzyskają informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2019/2020. Ponadto od początku września 2018 r. pytania związane z naborem będzie można kierować na adres mailowy: rekrutacja@men.gov.pl.

   

  Ustalenie sieci publicznych szkół ponadpodstawowych pozostaje po stronie samorządów. Odbywa się ono po uzyskaniu pozytywnej opinii kuratora oświaty. Ministerstwo Edukacji Narodowej deklaruje pełne wsparcie
  i gotowość współpracy z samorządami.

   

  Zapewniam, że szkoły będą przygotowane na przyjęcie uczniów w roku szkolnym 2019/2020. Mam nadzieję, że ich oferta edukacyjna spełni oczekiwania zarówno absolwentów szkół podstawowych, jak i gimnazjów.

   

  Z wyrazami szacunku

   

  Anna Zalewska

  Minister Edukacji Narodowej

 • Wyjazd do teatru

  9 maja uczniowie z klas 1- 4 naszej szkoły wybrali się do Sławieńskiego Domu Kultury na spektakl pt. "Alicja w zaczarowanej krainie".

  Wszyscy wcześniej słyszeli o przygodach dziewczynki, która przypadkiem znalazła się w krainie magii i czarów. W czasie tej tajemniczej podróży Alicja spotyka królika, który stał się jej przewodnikiem po tej niezwykłej krainie.

  W pełnym magii świecie dziewczynka raz jest duża, raz mała. Okazuje się, że jej wyobraźnia stała się ową niezwykła krainą, w której jak wiadomo wszystko się może zdarzyć.

  Aktorzy z Katolickiego Teatru Edukacji w Krakowie zabrali nas do świata wyobraźni. Zadbali o to, abyśmy dzięki pięknej scenografii, ciekawej grze świateł, barwnym kostiumom, wesołej muzyce oraz humorystycznym dialogom znaleźli się w krainie czarów i świetnie się w niej bawili.

                                               Janina Perełka

 • Apel z okazji rocznicy Konstztucji 3 Maja

  ,,I nie pytaj mnie o nią

  znasz ją doskonale.

  Nie pytaj co Tobie da

  lecz co Ty możesz

  zrobić dla niej.’’

  Wierszem i pieśnią patriotyczną zostały przypomniane  burzliwe  losy naszej ojczyzny. Okazją ku temu była obchodzona w tym roku 227 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Ustawa zasadnicza dawała szansę na odbudowę państwa polskiego. Stała się symbolem wewnętrznych sił narodu, zdolnego do politycznego odrodzenia się. Była pierwszym tego typu dokumentem w Europie, a drugim na świecie.  Uczniowie  klasy VII pod kierunkiem Pani Lubomiry Łyczko i Pana Sławomira Sroki  przygotowali prezentację mającą na celu uświadomienie i utrwalenie uczniom szkoły podstawowej  wartości jakimi są własna ojczyzna , język narodowy oraz patriotyzm.

  Lubomira Łyczko

  Apel z okazji rocznicy Konstztucji 3 Maja - Obrazek 1

 • „Magiczny kapelusz”

  27 kwietnia w naszej szkole gościła Grupa T z Torunia ze spektaklem profilaktycznym pt. „Magiczny Kapelusz", który adresowany był do uczniów klas I – VII i dotyczył problematyki tolerancji, szacunku, dobrego  wychowania.

  Bohaterem był Słoń Tadeusz, który był  bardzo nieszczęśliwy. Urodził się z długą trąbą, która jest główną przyczyną jego kłopotów. Słonik staje się obiektem kpin ze strony zarozumiałej mrówki Heleny. Pewnego dnia dowiaduje się o istnieniu magicznego kapelusza, który zmienia wygląd każdego, kto go włoży. Tadeusz nie wie jednak, że podstępna Helena również pragnie zdobyć ów cudowny przedmiot.

  Aktorzy podczas spektaklu  pokazali uczniom jak istotną rolę odgrywa tolerancja, poszanowanie innych, niezależnie od ich poglądów.

  Dziękujemy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za sfinansowanie spektaklu .

  Magdalena Woropaj-Stępień

   „Magiczny kapelusz” - Obrazek 1 „Magiczny kapelusz” - Obrazek 2

   „Magiczny kapelusz” - Obrazek 3 „Magiczny kapelusz” - Obrazek 4

 • A family English Lesson

  W poniedziałek, 30 kwietnia uczniowie klasy drugiej zaprosili swoich rodziców na  naukę języka angielskiego poprzez wspólną zabawę. Rodzice mieli okazję dowiedzieć się w jaki sposób i jakimi metodami dzieci uczą się tego języka na lekcji.

  Wspólnie z dziećmi, zaprezentowaliśmy nasz kurs, metody jakimi uczymy się słownictwa, pisowni i struktur gramatycznych. Przedstawiliśmy ćwiczenia multimedialne, które ułatwiają nam naukę i aktywizują ją. Uczniowie zaśpiewali piosenkę w języku angielskim 'I'm feeling ill' i zaprezentowali poznane słownictwo

  Rodzice mogli włączyć się w naukę języka, ich dzieci uczyły ich nowego słonictwa i struktur potrzebnych do tworzenia zdań. Rodzice poznawali różne choroby i symptomy, powtarzali je i dopasowywali karty obrazowe z kartami wyrazowymi. Następnie uczniowie odegrali dialogi 'At the doctor's' ze swoimi rodzicami. Lekcja przebiegała w miłej atmosferze, a rodzice chętnie uczestniczyli w nauce, za co bardzo im dziękujemy :)

  Agnieszka Knitter

  A family English Lesson - Obrazek 1

 • Zaczarowany świat książki

  W Jarosławcu odbyła się kolejna edycja MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO dla uczniów klas I-III nosząca tytuł "Bajki, baśnie i legendy". Nasz zespół w składzie: Piotruś Witoń , Mikołaj Podgórski  oraz Nina Wrotniak, po dogrywce z drużyną z Korlina, zajął IV miejsce w gminie. Przedstawiciele zespołu musieli wcześniej zapoznać się z lekturami przypisanymi do ich klasy. W trakcie konkursu rozwiązywali test, krzyżówkę, układali puzzle, rozpoznawali tytuł i autora utworu po wysłuchanym fragmencie. Nowością była odkrywanka - zespół zdobywał punkty po odgadnięciu tytułu bajki po odkrytym fragmencie  ilustracji. Drużyna cieszyła się z wyników swojej pracy zespołowej. Otrzymali nagrody książkowe oraz ciekawe upominki, a zwieńczeniem trudu ich pracy była pizza otrzymana od jednego ze sponsorów konkursu.

  Zaczarowany świat książki - Obrazek 1

  wychowawca kl. III M. Mrowińska

 • Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

  23 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Święto zostało ustanowione w 1995 roku przez UNESCO na wniosek rządu Hiszpanii i Międzynarodowej Unii Wydawców. Ten dzień, to również szczególna data w historii literatury światowej – rocznica śmierci m. in. takich pisarzy jak Miguela de Cervantesa i Williama Szekspira.

  Z tej okazji uczniowie klas młodszych brali udział w lekcjach bibliotecznych, podczas których czytano książki wybranych przez dzieci autorów, następnie każdy uczestnik projektował stronę tytułową do przeczytanej baśni. Uczniowie klasy III obejrzeli pokaz multimedialny ukazujący sylwetki znanych pisarzy: Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Na wystawionej tablicy wszyscy uczniowie oraz pracownicy szkoły mieli możliwość podzielenia się informacją na temat swoich ulubionych książek.

  Magdalena Woropaj-Stępień
  Agnieszka Knitter

  "Kochajcie książki.

  One ułatwią Wam życie,

  po przyjacielsku pomogą zorientować się w pstrej i burzliwej gmatwaninie myśli, uczuć i zdarzeń.

  One nauczą Was szanować człowieka i samych siebie,

  one uskrzydlą rozum i serce uczuciem miłości dla świata, dla człowieka".

  Maksym Gorki

  Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich - Obrazek 1

 • "Żyję bezpiecznie"

  Uczniowie klas I-III brali udział w zajęciach promujących zasady bezpiecznego zachowania.
  W czasie spotkanie z pedagogiem szkolnym Magdaleną Woropaj-Stępień dowiedzieli się, jak zachować się w sytuacji zagrożenia,  jak zapobiegać niebezpieczeństwu oraz jak pomagać innym,  gdy jest taka potrzeba.
  Dzieci chętnie brali udział w rozmowie, oglądali prezentację multimedialną. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem wysłuchali prelekcji. Miejmy nadzieję, że na trwałe zapamiętali wszystkie ważne informacje.

  Magdalena Woropaj-Stępień

  "Żyję bezpiecznie" - Obrazek 1

  "Żyję bezpiecznie" - Obrazek 2

 • Gminny Turniej Piłki Nożnej

  W zawodach wzięły udział wszystkie  publiczne szkoły Gminy Postomino. Mecze trwały  2 razy po 7 minut w systemie "każdy z każdym". W wyniku zaciętej sportowej rywalizacji dziewczęta zajęły II miejsce, a najbardziej wyróżniającą się zawodniczką została Natalia Wiewiórska. Chłopcy w klasyfikacji ogólnej zajęli III miejsce, a w grze wyróżniał się  Jakub Łukasik.

  Gratulacje!

   Gminny Turniej Piłki Nożnej - Obrazek 1

 • "Kopciuszek"

  W piątek, 13 kwietnia najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w przedstawieniu muzycznym pt. "Kopciuszek". Skorzystali z zaproszenia aktorów z Gliwickiego Teatru Muzycznego "WIT - WIT".

  Pierwszy raz oglądali tego typu spektakl. Artyści pokazali młodym widzom jedną z najpiękniejszych baśni braci Grimm.

  Przedstawienie było  pełne humoru, zabawnych zwrotów akcji, a przede wszystkim znakomitej muzyki. Poza tym zachwycały przepiękne kostiumy,  ciekawa choreografia oraz wpadające w ucho piosenki.  Wszyscy widzowie bardzo żywiołowo reagowali na to, co działo się na scenie i byli niepocieszeni kiedy spektakl dobiegł końca.

  J. Perełka

 • Tancerze ze Staniewic najlepsi w powiecie

  Uczniowie Szkoły Podstawowej w Staniewicach godnie reprezentowali Gminę Postomino podczas Powiatowego Przeglądu Zespołów Tanecznych w Darłowie. Sumienna praca przyniosła efekty; najmłodszy zespół Błysk brawurowo wytańczył wyróżnienie.

  Dzieci zaprezentowały taniec pt. Childhood, który oczarował widzów ekspresją, radością, uśmiechem w tańcu i ogólnym wrażeniem artystycznym.  Skład zespołu to; Dawid Miszczak, Dominik Mazurek, Laura Lisek, Kacper Franczak, Oliwia Wiewiórska, Anna Dudka, Natalia Konopa, Emilia Lach, Natalia Miszczak, Maja Wójcik, Alicja Łukasik, Zuzanna Morawiec, Maria Pruss, Karolina Śpiewak, Wiktoria Talaśka, Nina Wrotniak. Opiekunem grupy jest Magdalena Woropaj- Stępień.

  Przebojem przez przegląd przeszła także grupa taneczna Bolero, która wywalczyła tytuł LAUREATA Powiatowych Konfrontacji Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Tancerze wywalczyli sobie tym samym prawo do reprezentowania powiatu i Gminy Postomino w Wojewódzkim Przeglądzie Tanecznym w Szczecinie.

  Zaprezentowali układ w stylu HIP- HOP i urzekli jurorów profesjonalnym podejściem do tańca, choreografią, wyrażeniem muzyki za pomocą ruchu oraz układem tanecznym. Skład grupy to: Agnieszka Pszon, Dagmara Kaczyńska, Inga Wal, Kinga Czarnuch, Julia Lisek, Patrycja Pawłowska, Kacper Wal, MAGDALENA Mazurek, Daria Chachuła, Gabriela Zwolan. Opiekunem grupy jest Agata Ludwikowska –Kaczan.

  Gratulujemy i życzymy powodzenia!

  Tancerze ze Staniewic najlepsi w powiecie - Obrazek 1Tancerze ze Staniewic najlepsi w powiecie - Obrazek 2

 • Gminnym Przegląd Amatorskiego Ruchu Artystycznego

  Dnia 7 kwietnia odbył się Gminny Przegląd Artystyczny. Uczniowie naszej szkoły w licznym składzie wystąpili przed publicznością zgromadzoną w Zespole Szkół w Postomnie.
  Swoje umiejętności taneczne zaprezentowały 3 nasze  zespoły: „Błysk”, „Bolero”, „Step by step” z wynikami:

   

  Zespoły taneczne do lat 10: I miejsce Błysk – opiekun Magdalena Woropaj-Stepień

                                               II miejsce Step by Step –opiekun Magdalena Woropaj-Stępień  

  Zespoły taneczne do lat 15: I miejsce Bolero – opiekun Agata Ludwikowska – Kaczan

   

  Zespoły wokalne –  I miejsce  Mini Złote Nutki – opiekun Sławomir Sroka

                                  II miejsce Złote Nutki - opiekun Sławomir Sroka

   

  Soliści – III miejsce Maria Pruss

                III miejsce Gabriela Zwolan

                V miejsce Zuzanna Morawiec

   

  Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

  Składamy ogromne podziękowania dla Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, pana Bogdana Szlawskiego za wsparcie finansowe na zakup strojów tanecznych oraz pani Monice Lisek za zaangażowanie w wykonanie ubioru scenicznego.

  Gminnym Przegląd Amatorskiego Ruchu Artystycznego - Obrazek 1

 • „Młodzież zapobiega pożarom”

  Dnia 27 marca nasi uczniowie wzięli udział w eliminacjach Gminnych Konkusu „Młodzież zapobiega pożarom”.

  Wyniki:

  1. Patryk Szlawski – kategoria I – kwalifikacja do konkursu powiatowego

  2. Paweł Cybul – kategoria I- kwalifikacja do konkursu powiatowego

  3. Bartosz Grzebielucha – kategoria I

   

  1. Kinga Czarnuch – kategoria II– kwalifikacja do konkursu powiatowego

   

  Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu uczniów do konkursu.

   

  Magdalena Woropaj-Stępień

   „Młodzież zapobiega pożarom” - Obrazek 1

 • "Z przyrodą za pan brat"

  W Korlinie odbył się już V Gminny Konkurs Przyrodniczy dla uczniów klas I-III.
  Nasz zespół w składzie:  Ania Dudka, Laura Lisek oraz Paulina Radomska zajął II miejsce w gminie. Uczestnicy musieli wykazać się szeroką wiedzą przyrodniczą odpowiadając na 34 pytania, za które można było uzyskać 140 punktów.
  Dziewczynki  bardzo cieszyły się z wyników swojej pracy zespołowej, otrzymały nagrody książkowe i zadowolone wróciły do szkoły.

                                                                                               wychowawca kl. III M. Mrowińska

  "Z przyrodą za pan brat" - Obrazek 1

 • „Lwie Serce” - opowieść o rycerstwie

  6 kwietnia w Sławieńskim Domu Kultury  uczniowie klas IV-VII obejrzeli  znakomity spektakl pt. „Lwie Serce” na podstawie powieści Astrid Lindgren w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia. 

  Była to piękna, dramatyczna i niezwykle przejmująca opowieść o przyjaźni, męstwie, poświęceniu, o ludzkich słabościach i sile braterskiej  miłości.  Uczniowie  z zapartym tchem śledzili losy głównych bohaterów, braci Lwie Serce - Jana i Karola, którzy w magicznej krainie stanęli do walki z wszechobecnym złem.

  Spektakl ten pokazywał jak ważną wartością w życiu każdego człowieka  jest  zachowanie własnego człowieczeństwa, godności osobistej i honoru.

  Na uwagę zasługiwała  także wspaniała charakteryzacja, scenografia,  muzyka i gra świateł.

   

  Dagmara Herman - Kisielowska

 • Eliminacje szkolne do konkursu „Młodzież zapobiega pożarom”

  Dnia 23.03.2018 w naszej szkole odbył się konkurs „Młodzież zapobiega pożarom”. Uczniowie odpowiadali na pytania do testu wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej, przepisów prawnych, zasad ewakuacji i udzielania pierwszej pomocy. Do eliminacji gminnych  zakwalifikowali się:

  Grupa I                                                        Grupa II

  1.Paweł Cybul                                     1.Gabriela Zwolan

  2.Bartosz Grzebielucha                       2.Kinga Czarnucj

  3.Patryk Szlawski                                 3.Natalia Skotarczak

   

                                                                                                            Magdalena Woropaj-Stępień

 • Wyniki konkursu profilaktycznego „W sieci”

  Dnia 23.03.2018 obyło się podsumowanie konkursu profilaktycznego dla klas  I-III w ramach programu profilaktycznego „W sieci", którego celem było wdrażanie młodych internautów do rozsądnego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu.

  Wyniki :
  I miejsce - Jakub Wal, Szymon Padewski
  II miejsce - Maja Wójcik
  III miejsce - Paulina Zwolan
  WyróżnieniaJakub Witoń, Anna Dudka, Wiktor Sikora, Natalia Konopa , Mikołaj Podgórski

                                                                                                                       Magdalena Woropaj- Stępień

  Wyniki konkursu profilaktycznego „W sieci” - Obrazek 1

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Staniewicach
  Staniewice 61
  76-113 Postomino
 • 598108623

Galeria zdjęć