• E-biblioteka

• Dzień Ziemi w Ministerstwie Klimatu – warsztaty on-line

• Grafika na "Dzień Ziemi w Ministerstwie Klimatu"

22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi, którego celem jest zwrócenie uwagi na kwestie ochrony środowiska naturalnego, w tym promowanie zachowań proekologicznych. Ministerstwo Edukacji Narodowej i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska organizują warsztaty on-line „Dzień Ziemi w Ministerstwie Klimatu”. Do udziału w warsztatach on-line „Dzień Ziemi w Ministerstwie Klimatu” zachęcam uczniów klas 7-8. Co zrobić aby uczestniczyć w warsztatach online? 22 kwietnia o godz. 11:40 kliknij w link www.dzienziemiwmk.pl. Na tej stronie znajdzie się też instrukcja, jak zalogować się do czatu. Na czacie będziecie mogli zadawać pytania.

Polecam !